Projektowanie stron Warszawa

Invenis Piotr Kmita

web developer

Projektowanie stron Warszawa

WordPress WooCommerce

Pytaj śmiało
Projektowanie stron www Warszawa

Projektowanie stron www Warszawa

Oferuję projektowanie stron w Warszawie. Projektowane przeze mnie strony odpowiadają na potrzeby biznesowe firm, chcących dotrzeć do swoich klientów przy pomocy atrakcyjnej strony internetowej, przyciągnąć ich uwagę wyglądem graficznym i funkcjonalnością.
Tworzę strony responsywne, czyli dostosowujące swój wygląd o różnych urządzeń (smartfon, tablet, desktop).
Zwracam uwagę na to, by strona była szybka i dobrze zoptymalizowana, co przekłada się na dobry wynik w testach PageSpeed Google i tym samym lepszą widoczność w tej wyszukiwarce.

Strony posiadają panel administracyjny WordPress. Dzięki temu są łatwo edytowalne, nie potrzeba umiejętności programistycznych.
Dla każdej strony wykonuję autorski motyw WordPressa.

W mojej ofercie znajdują się również sklepy internetowe Warszawa. Tworzone przeze mnie sklepy Woocommerce cechuje nowoczesny wygląd i nieskomplikowana obsługa, pozwalająca na bezproblemową i skuteczną sprzedaż.

projektowanie stron internetowych Warszawa

strony internetowe WordPress Warszawa

sklepy internetowe Warszawa

Wybrane realizacje

Projektowanie stron Warszawa

narex.pl

Tworzenie stron Warszawa

autoczarter.pl

Strony www Warszawa

domy-drewniane.com.pl

Strony internetowe Warszawa

adlerbrokers.com.pl

Strony internetowe Warszawa

Strona internetowa pełni ważną rolę w funkcjonowaniu firmy na rynku usług.
Do zalet posiadania własnej strony firmowej możemy zaliczyć:

  • możliwość szczegółowej prezentacji oferowanych usług
  • szybki kontakt z klientem
  • podtrzymywanie kontaktu z klientami przy pomocy newslettera
  • łatwą i szybką sprzedaż produktów w sklepie internetowym
  • przyciągnięcie uwagi atrakcyjnym wyglądem strony

Strona internetowa Warszawa umożliwia nieograniczoną możliwość przyciągania nowych klientów, zatrzymywania ich promocjami i rabatami, zainteresowania swoją ofertą za pomocą grafiki i zdjęć.
Dlatego istotne jest, by strona wykonana była profesjonalnie, z uwzględnieniem specyfiki danej branży.

Dobre strony internetowe charakteryzują się szybkością w działaniu i odpowiednim układem graficznym, który nie zniechęca na wejściu, pozwala na szybką orientację i łatwe dotarcie do interesujących treści.

CMS WordPress umożliwia łatwe zarządzanie treścią, edycję tekstów i zdjęć. Dobrze wykonany motyw WordPress'a nie spowalnia działania strony i jest przyjazny dla wyszukiwarki Google.

Koszt stworzenia strony www Warszawa jest uzależniony od wielu czynników: ilości treści, szeregu funkcjonalności, które muszą być wdrożone, stopnia skomplikowania oprawy graficznej.

Tworzenie stron www Warszawa - FAQ

Czy strona będzie dobrze wyglądała na telefonie?

Wszystkie strony tworzone przeze mnie są standardowo responsywne.
Technologia Responsive Web Design sprawia, że strona automatycznie dostosowuje swój wygląd oraz działanie do ekranów o różnej rozdzielczości.
Obecnie więcej ludzi przegląda strony internetowe na smartfonach, niż na komputerach stacjonarnych, zatem dobry wygląd witryny na urządzeniach mobilnych jest dziś koniecznością.

Jak długo trwa tworzenie strony?

Stworzenie strony internetowej może zająć od kilku dni do kilku tygodni w zależności od nakładu pracy, którą trzeba wykonać, by uruchomić potrzebne funkcjonalności i dostosować wygląd graficzny.

Czy będzie możliwość edytowania tekstów i wymiany zdjęć?

Wszystkie strony wykonuję w systemie CMS WordPress, który posiada panel administracyjny umożliwiający edycję zawartości strony.
W panelu administracyjnym teksty edytuje się w prostym edytorze tekstu, podobnym do Worda. Obsługa tego edytora jest intuicyjna i nieskomplikowana, szybko nabiera się wprawy.
Elementy graficzne i zdjęcia umieszczone są w specjalnych polach i tutaj również usuwanie i dodawanie nowych wersji nie przysparza wielu kłopotów.
WordPress umożliwia osadzanie treści w najróżniejszy sposób: w zwykłych edytorach i specjalnych polach, w nowym edytorze Gutenberg, który jest trochę trudniejszy od zwykłego, oraz w tak zwanych page builderach typu Elementor, które wymagają większego zaznajomienia się z obsługą i bywają kłopotliwe.
Strony projektowane przeze mnie mają najprostszy jak to możliwe sposób edycji treści, który nie sprawia kłopotów osobom z małym doświadczeniem technicznym w tym zakresie. Zmiana tekstu nie wymaga specjalnego uczenia się jak to zrobić, jest równie prosta jak zmiana tekstu we wspomnianym już Wordzie.

Co jest potrzebne do uruchomienia strony w internecie?

Do uruchomienia strony online potrzebny jest serwer oraz domena (własny adres, np. kowalski.pl).
Obie te usługi można nabyć u firm oferujących tak zwany hosting.
Koszt zakupu serwera oraz domeny jest różny, oferty firm potrafią się bardzo różnić.
Oprócz wykonania strony pomagam również w wyborze najbardziej optymalnego hostingu. Wybór serwera jest uzależniony od gabaratów strony i obciążeń, które może generować ze względu na swoje funkcjonalności.
Pomoc w wyborze serwera oraz instalacja na nim strony, podpięcie domeny i wykonanie niezbędnych ustawień nie jest u mnie dodatkwo płatna - wszystko w cenie wykonania strony internetowej.

Czy firma oferuje tworzenie sklepów internetowych?

W ofercie jest jak najbardziej tworzenie sklepów na oprogramowaniu WooCommerce.
WooCommerce jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich sklepów. Umożliwia skuteczną sprzedaż produktów lub usług. Dostarcza wszystkich najważniejszych funkcjonalności niezbędnych do prowadzenia sprzedaży, takich jak: bramki płatności dowolnego rodzaju, wysyłka za pomocą firm kurierskich, wystawianie faktur, podłączenie do Fakturowni, uruchamianie kodów rabatowych, prowadzenie subskrypcji dla klientów i wiele innych.
Wykonuję sklepy o dowolnym wyglądzie graficznym, dbając jednocześnie o optymalizację grafiki i zdjęć dla szybszego działania sklepu.
Obsługa sklepu w panelu administracyjnym nie jest skomplikowana, każda osoba bez umiejętności informatycznych może szybko zorientować się jak edytować produkt i dodawać nowy, jak dodawać zdjęcia do galerii produktu, jak ustawiać cenę oraz cenę promocyjną itp.
Koszt wykonania sklepu internetowego jest zależny od stopnia skomplikowania funkcjonalności, które są niezbędne do uruchomienia, od ilości dodatkowych zakładek w sklepie i od projektu graficznego.

Czym jest motyw WordPressa?

Motyw WordPressa jest zestawem plików odpowiedzialnych za wygląd graficzny oraz funkcjonalność strony internetowej. Motywy mogą być różne i można je łatwo zmieniać w panelu administracyjnym WordPressa.
Dzięki temu można dobrać odpowiedni motyw z darmowego repozytorium WordPressa lub zlecić web developerowi napisanie unikalnego motywu, który będzie posiadał pożądany wygląd, zawierał potrzebne elementy na stronie i działał dokładnie tak, jak tego chcemy.
Motyw nie jest tym samym co szablon. Te dwa pojęcia są często mylone w przypadku WordPressa. Szablon odpowiada tylko za wygląd pojedynczej podstrony, natomiast motyw obejmuje całą stronę. W panelu administracyjnym podczas edycji danej podstrony można zmienić szablon, o ile został stworzony. Inną nazwą szablonu jest templatka.
Unikalny motyw stworzony przez web developera, zgodnie z wymaganiami klienta, to unikalna strona internetowa. Użycie motywu z repozytorium WordPressa lub płatnego, np. z ThemeForest, jest obarczone tym, że wiele innych stron wygląda tak samo jak nasza. Niezależnie od tego, czy mamy stronę firmową, czy związaną z innymi działaniami, dobrze jest mieć witrynę unikatową, zapadającą w pamięć.

Co to jest SSL?

SSL jest tak zwanym protokołem sieciowym, który zabezpiecza połączenia internetowe. Jest to narzędzie szyfrujące komunikację między przeglądarką a serwerem, dzięki czemu wszelkie dane udostępniane na stronie, np. w formularzu lub sklepie, są zabezpieczone.
Żeby sprawdzić, czy dana strona internetowa posiada certyfikat SSL wystarczy przyjrzeć jej adresowi na pasku przeglądarki. Adres strony zabezpieczonej SSL posiada przedrostek "https", w odróżnieniu od stron niezbezpieczonych, które mają tylko zwykłe "http". Oprócz tego obok adresu znajduje się kłódka, która pojawia się tylko dla stron z SSL.
Posiadanie SSL dla domeny jest dziś koniecznością. Dzięki temu strona budzi zaufanie. Klient odwiedzający stron nie natknie się na komunikat ostrzegający o braku zabezpieczeń.

Strony www Warszawa

Firma Invenis działa na obszarze całej Warszawy. Tworzymy strony dla firm i wszelkiego rodzaju działalności, która potrzebuje mieć w internecie swoją wizytówkę z informacjami kontaktowymi i prezentacją.
Strona internetowa jest obecnie koniecznością, gdy prowadzi się nawet najmniejszy biznes.
Zalet posiadania własnej strony jest wiele, m.in.:

  • dostęp 24h/7 do najważniejszych informacji dotyczących firmy
  • reklamowanie swoich usług, docieranie do nowych grup odbiorców
  • zdobywanie zaufania do firmy, tworzenie pozytywnego wizerunku
  • informowanie klientów o nowościach dzięki narzędziom uruchomionym na stronie
  • rozwijanie działalności, zdobywanie nowych rynków

Strona www Warszawa stwarza możliwość atrakcyjnej, graficznej prezentacji oferty, wyróżnienia się na tle innych firm, przyciągnięcia uwagi oryginalnością.
Każda branża posiada własną specyfikę, która wymaga przedstawienia w odpowiedni sposób. W związku z tym strona www musi być wykonana pod tym kątem w profesjonalny sposób.

Profesjonalne strony www są odpowiednio zaprojektowane z naciskiem na pozytywne doświadczenie odwiedzającego. Przede wszystkim użytkownik nie może się gubić na stronie, musi mieć poczucie dostępności do najważniejszych informacji, których szuka. Samo działanie strony, otwieranie się kolejnych zakładek powinno być szybkie i nie stwarzać problemów.

Panel administracyjny WordPress'a ułatwia samodzielne prowadzenie strony, tworzenie i wymianę zawartości. Motyw WordPress'a musi być wykonany tak, by ułatwiać pracę z treścią.

Strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji: Polityka prywatności Akceptuję