Projektowanie stron Poznań

Invenis Piotr Kmita

web developer

Projektowanie stron Poznań

WordPress WooCommerce

Pytaj śmiało
Projektowanie stron www Poznań

Projektowanie stron www Poznań

Oferuję tworzenie stron w Poznaniu. Projektuję strony oparte na WordPress z panelem do edycji zawartości tekstowej i wizualnej strony. Edycja jest prosta i przyjazna, nie wymaga wiedzy programistycznej

Dla każdej strony wykonuję autorski motyw.

Wykonuję strony nowoczesne i przyjazne w obsłudze, spełniające potrzeby firm chcących zaprezentować swoją ofertę w sposób przejrzysty i atrakcyjny dla potencjalnego klienta. WordPress umożliwia stosowanie wielu funkcjonalności ułatwiających kontakt z klientem.

Bardzo ważną częścią projektowanych przeze mnie stron jest optymalizacja i dobry wynik w Page Speed Google. Tworzę strony szybkie, zdjęcia i grafiki są zoptymalizowane.

Projektuję strony jest responsywne, dostosowujące wygląd do urządzeń mobilnych (smartfon, tablet, laptop).

Oferuję również sklepy internetowe Poznań, zbudowane na systemie WooCommerce. Wykonuję sklepy przyjazne w obsłudze, nowoczesne. Dla każdego sklepu instaluję standardowo bramki płatności (np. Przelewy24, Autopay) i metody wysyłki (np. DHL, InPost)

tworzenie stron internetowych Poznań

strony internetowe WordPress Poznań

sklepy internetowe Poznań

Wybrane realizacje

Projektowanie stron Poznań

narex.pl

Tworzenie stron www Poznań

autoczarter.pl

Strony www Poznań

domy-drewniane.com.pl

Strony internetowe Poznań

adlerbrokers.com.pl

Projektowanie stron Poznań

W dzisiejszym świecie strona internetowa jest niezbędnym narzędziem do promocji firmy i zaistnienia na rynku.
Najważniejsze atuty posiadania strony firmowej:

  • szczegółowe zaprezentowanie oferty w interesujący wizualnie sposób
  • zyskiwanie nowych grup klientów, poznawanie ich potrzeb w obszarze usług lub sprzedawanych produktów
  • możliwość podrzymywania kontaktu z klientami, wysyłania im newsletterów firmowych z promocjami i rabatami
  • łatwa i skuteczna sprzedaż produktów i usług w sklepie internetowym
  • zawieranie nowych kontaktów z partnerami biznesowymi

Strona internetowa Poznań daje doskonałą okazję dotarcia do nowych odbiorców usług firmy, pozyskania większej ilości nabywców produktów sklepie internetowym.
Zatem duże znaczenie ma profesjonalny wygląd i funkcjonalność strony internetowej, z oprawą graficzną nawiązującą do branży, w której firma funkcjonuje.

Profesjonalna, firmowa strona powinna być właściwie zoptymalizowana pod kątem SEO i szybkości działania. Ważny jest również nowoczesny design, który zachęci potencjalnego klienta do pozostania dłużej na stronie i podjęcia decyzji o napisaniu zapytania przez formularz kontaktowy lub wykonania telefonu.

Strona zbudowana na WordPressie umożliwia łatwe zarządzanie stroną, zmianę tekstów lub zdjęć. Profesjonalnie stworzony motyw WordPressa jest dobrze zoptymalizowany dla wyszukiwarki Google, nie generuje błędów podczas aktualizacji systemu.

Koszt stworzenia strony www Poznań uwarunkowany jest obszernością treści i mediów, które mają być dodane, a także funkcjonalnościami, które trzeba zastosować.

Strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej informacji: Polityka prywatności Akceptuję